Schůze online pomůže snížit riziko šíření koronaviru

Přesto, je současná doba ve znamení velkých omezení, je nutné fungovat dál a dodržovat daná pravidla…
 
Víme, že nařízení vlády mají svůj smysl a nikdo z nás nechce jejich porušením ohrozit své okolí. Proto není možné svolávat schůze SVJ. Podle platného zákona je ale nutné alespoň jednou do roka přistoupit k jednání. Jelikož v následujících několika dalších měsících nebude možné tyto schůze osobním setkáním konat, je zapotřebí navrhnout náhradní řešení. Díky moderním technologiím může být tento problém snadno a rychle vyřešen. Uspořádáním online schůze s online hlasováním se žádné nákazy nemusí nikdo obávat.

schůzka sousedů
 

Nelze se scházet, ale hlasovat a zajistit činnost je nezbytné

Koronavirus přinesl do našich životů mnoho zákazů a opatření. K těm, které nás zasáhly asi nejvíce, patří především zákaz shromažďování více než dvou osob, které platí od 26.3. 2020. Nikdo nedokáže odhadnout, jak dlouho ještě budou tato omezení v platnosti. Duben je ale měsícem, ve kterém má drtivá většina společenstev a družstev naplánována shromáždění.

 • Jak tedy v této době vyřešit povinné schůze a hlasování v SVJ nebo bytových družstvech?
 • Lze hlasovat bez osobního setkání?

  • Samozřejmě.
  • Nejschůdnější cestou je právně uznatelné hlasování online.

 

Řešení, které je zdarma

S ohledem na vývoj situace pandemie koronaviru se Sousedé.cz rozhodli nestát stranou a nabídnout jedinečné řešení pro všechna SVJ a bytová družstva po celou dobu krize. Tím řešením je online hlasování zdarma.
 

Jaký bude mít pro Vásonline hlasování přínos

 • Okamžité řešení aktuálního zákazu shromažďování osob
 • Právně plně uznatelné hlasování bez nutnosti pořádání schůze
 • Velká úspora finančních prostředků i času všech zúčastněných
 • Hlasovat je možné odkudkoliv – stačí počítač, tablet nebo mobil a připojení k internetu
 • Víceúrovňové hlasování, ve kterém si sami zvolíte vyhovující možnost (celé shromáždění nebo jen členové výboru).

 hlasování

Bezpečný svět online

Svět online bývá někdy starší generací spojován s nebezpečím a neznámem. Web a aplikace Sousedé.cz ale žádné riziko nepřináší. Není ani nejmenší důvod obávat se o svou identitu nebo osobní data.
   K online hlasování se vyjádřila jednatelka Sousedé.cz, Zlata Botero: “Když jsme v lednu spouštěli naši novinku, online hlasování, netušili jsme, jak cenným nástrojem se pro většinu lidí během pár měsíců stane. Rozhodli jsme se proto nabídnout jej po dobu trvání krize zdarma. Vše je velice jednoduché, stačí se zaregistrovat na Sousedé.cz (což je plně GDPR zabezpečený prostor), založit Váš dům, z katastru nemovitostí si automaticky načíst všechny vlastníky a poté se přihlásit do online hlasování. Vše je velice jednoduché a intuitivní. Kdybyste si přesto nebyli jisti, jsme tu pro Vás a poradíme s čímkoliv.“
Více informací naleznete na https://www.sousede.cz/aktualne.
 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup