Komu darovat reklamní hrnky s potiskem


Keramický hrnek je velice vděčný předmět pro různé formy prezentace, ať už ve formě dárků vašim blízkým, anebo klientům obchodů a některých služeb. Je to předmět denní potřeby a navíc může mít velmi zajímavý tvar či barvu, nemluvě o námětu a stylu samotného potisku. Komu darovat právě reklamní hrnky s potiskem, aby to mělo svůj pozitivní význam i do budoucna?

Spolužáci maturitního ročníku – chcete se důstojně rozloučit se svými kamarády, s nimiž udržujete dobré vztahy, a chcete, aby měl každý z nich hmotnou památku na středoškolské studium? Pak nechte potisknout pro každého hrnek buď se shodným motivem, například společného fota, anebo v individuálním pojetí se jménem a jeho fotografií z maturitního tabla.

hrnek s kávou

Kantoři na maturitním večírku – v podobném duchu se lze vyjádřit i k vašim oblíbeným kantorům, keramický hrnek s fotkou vaší třídy či dokonce s vašimi vlastnoručními podpisy může být nejen originální, ale zároveň krásnou památkou, kterou učitelé ocení i v budoucnu. A třeba hrnek donesou na abiturientský sraz po dvaceti letech.

reklamní hrnek

Kolegové z práce – některé pracovní kolektivy jsou spíše jednou velkou partou nebo rodinou, než aby tu panovala nevraživost a soutěživost. A právě tam se hrnek s potiskem báječně hodí, například jako vánoční dárek.

Barevná duha – když postavíte do řady vedle sebe sedm hrnků stejného tvaru a velikosti o odlišných pastelových barvách počínaje červenou a konče modrou, fialovou a růžovou, získáte barevné duhové spektrum. Pohled na duhu mívá silné antidepresivní a protistresové účinky a navíc lze na každý hrnek natisknout zajímavý text, například moudré citáty slavných osobností nebo vaše vlastní životní kréda.

Motýly a květiny – nechat potisknout hrnek s fotkou exotického motýla nebo kvetoucích rostlin je rovněž silný antidepresivní motiv. Takový hrnek se hodí pro každodenní využití.