Co darovat partnerce či partnerovi k narozeninám


Surové kameny a geody

Drahé kameny a krystalické minerály přitahují pozornost mnoha milovníků přírodních krás a někteří z nich jim také věnují více pozornosti než jiným předmětům. S oblibou je berou do rukou, prohlíží si v odrazu slunečních paprsků jejich svéráznou strukturu, přenáší je z místa na místo, pokládají si je na kuchyňskou linku, aby jim dělaly společnost při stolování, a usínají v jejich blízkosti, jsou-li vedle nich na nočním stolku.

drúza

Surové či sběratelské kameny a minerály, broušené geody a opracované tromlované drahokamy můžete darovat zejména tomu, o němž víte, že se dokáže radovat z každého jedinečného kusu, který si může osahat a mít jej nablízku. Málokdy se vám stane, že byste šlápli vedle, co se týče volby jednotlivého nerostu ohledně chemického složení, tvaru, velikosti či barevného vzezření. Výběr je navíc obrovský a ve skutečnosti existuje nekonečný počet těchto překrásných darů přírody.

Šperky

Obliba šperků z drahých kamenů neustále roste, a proč tomu tak je, si můžete odvodit sami. Lidé se čím dál více snaží přiblížit tomu přirozenému, co nás obklopuje – přírodě. Drahé kameny krystalizovaly miliony let a tvořily svou strukturu velmi pozvolna a my máme jedinečnou možnost chápat díky nim některé přírodní procesy podobně, jako lidé, co zhotovují své výrobky z dřevěných letokruhů.

ametyst

Chcete-li potěšit svého partnera či partnerku, máte na výběr například náušnice, náhrdelníky, přívěsky a náramky. Možná vám připadá něco takového nepříliš vhodné pro muže, ale to je jen mylné dogma, převzaté od lidí, kteří se snaží diktovat nám všem nesmyslné podmínky, co máme a nemáme dělat. Uvědomte si, že muži se v době renesance zdobili mnohem víc, nosili dokonce růžové košile, odhalovali svá lýtka a ženám to imponovalo. A vzpomeňte si na zpěváka Daniela Nekonečného, ten nám všem byl (nejen v tomto směru) také osobním příkladem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup