Zajímavá technika

Technické vymoženosti mě vždycky zajímaly. Neviděla jsem, jak mohly vzniknout a nicméně technika je tady stále s námi. A není to jen tak náhodou. A technika není jenom jednoduchá. Existují složité a jednoduché techniky. Například mě vždycky bavilo, jezdit s mým dědečkem v traktoru, protože můj dědeček byl zemědělec. Moc ho to bavilo a já jsem to chtěla zkusit taky. A tak jsem jezdila s dědečkem v traktoru na poli. Myslím, že to bylo nejlepší dětství, které jsem zažila. Vždyť ten traktor je taky velký technický vynález. Vždyť díky traktorům můžeme sklízet obilí anebo něco dělat na poli. Mě to vždycky moc bavilo. A proto když mi bylo asi osm nebo devět let, tak jsem si řekla, že budu jednoho dne zemědělec taky. Bavilo mě se starat o pole.

Díky technice máme i motorku.

Nicméně Ale později jsem zjistila, že traktor není zas tak velký vynález techniky. Je to úplně obyčejný stroj. A navíc strašně těžký. A nemůže se s ním jezdit třeba na nákupy. Myslela jsem si, že traktorem budu jezdit na nákupy, ale i na pole. Nicméně to tak ale nefunguje. Traktor nesmí jen tak jezdit po silnici. A i když jsou jiné technické vynálezy a vymoženosti, tak to nikomu nevadí.

Technika je velmi zajímavá.

Nicméně ale něco někomu vadit může. Vždyť technika může lidem uškodit, ale taky jim může pomoct. Díky technice sice se nám může stát nějaký úraz, ale taky nám technika může zachránit život. Myslím, že ale technika nám spíše pomáhá, než škodí. A techniky je všude plno. A možná to člověk ani neví. Díky technice se dostaneme třeba i na dovolenou. A vy se ptáte proč? Vždyť díky letadlu. Letadlo je taky velký technický pokrok, ale taky vynález. Já jsem ještě nikdy letadlem letěla. A co vy? Myslím, že někdo se letadla bojí. A já jsem ten případ. Teď mám strach sednout do letadla, i když bych moc chtěla k nějakému moři někam daleko, tak se bojím. Nicméně ale musím svůj strach překonat. Myslím, že technika je tak dopředu, že letadlo asi nespadne. Nicméně ale nic není jisté.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup