Zahradní dům pro psa

Každý, kdo má pejska, jistě přemýšlí nad jeho správným ubytováním. Pokud máte psa v domácnosti, ať se jedná o byt nebo rodinný dům, má veškeré pohodlí vašeho domu. V případě, že váš pejsek bydlí venku je nanejvýše důležité, zajistit mu dostatečně zateplený přístřešek, aby měl váš čtyřnohý přítel nejen střechu nad hlavou, ale také místo, kde bude mít možnost skrýt se před nepříznivým počasím podzimu a nadcházející zimy.psí domácnost.jpg
            Zahradní domek pro psa, kde bude mít váš pejsek během zimních dnů svůj úkryt, je nutné zajistit proti větru a mrazu. Je spousta ras psů, kteří vlivem nepříznivého počasí trpí na nejrůznější choroby, od onemocnění kloubů, přes klasické choroby horních cest dýchacích, až po onemocnění vnitřních orgánů, způsobených právě prochladnutím zvířete.
            Přitom stačí pouze zajistit psí boudu, aby nevpustila dovnitř mráz a ledový vítr. Za předpokladu, že je spodní část boudy izolovaná nebo má pes alespoň kvalitní pelíšek, který by zajistil nepronikání mrazu do spodních částí boudy, na které pes leží. I když má na sobě pes kvalitní huňatý kožich, je stále vystavován nepřízni počasí a odkázán na ochotu lidí a jejich péči.
            I umístění psího domku je nutné zvažovat velmi přesně. Pokud ho umístíme do větrného místa, je nutné zvýšit naše úsilí ve vhodném zabezpečení domku pro pejska, aby ledový vítr nepronikl až do vnitřních prostor domku. Estetika je důležitou věcí. Nejrůznější návody ukazují precizně zpracované psí domky, ale estetika je v podzimních a zimních dnech a nocích až na druhém místě. V prvé řadě musíme přemýšlet nad praktickou stránkou, než se začneme věnovat té estetické.malé štěně.jpg
            Současně by měla také velikost domku pro pejska odpovídat velikosti vašeho psa. Pokud do příliš velkého domku umístíme malého pejska, bude mít velké problémy se zahřátím v příliš velkém prostoru. Nejde jen o to, aby se pes do domku vešel, ale musíme přemýšlet i o tom, jak bude zvíře schopno zahřát se během tuhých mrazů. V případě, že důvěřujete svému čtyřnohému příteli, že zvládne během tuhé zimy vydržet ve vašem domku sám, aniž by vyzkoušel chutě veškerého vybavení, které se v domě nachází, můžete ho nechat i v domě. Ne každý má však štěstí na klidné a mírné zvířátko, které kam uložíte, tam zůstane.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup