Vytopená kouplena

Únik vody https://www.kanalizace-instalateri.cz/unik-vody není vážně žádná sranda. Mě se takhle jednou málem vytopil byt a soused mě málem za to zaškrtil, protože mu moje voda z koupelny kapala do kuchyně. Bylo mi v tu dobu vážně trapně a moc mě to trápilo, protože ten soused pak se mnou měsíc nemluvil. A přitom já si velmi dávám záležet na skvělých vztazích mezi sousedy a nyní to já pokazím? Opravdu mě top moc vadilo a trápilo, takže jsem stále hledala něco, čím souseda uklidnit a vrátit ho do pohody. Byla to moje chyba. Šla jsem si napustit vanu, protože jsme se cítila unavená a chtěla jsme být do práce na noční fit a v pohodě.

Vytopená kouplena je hrůza.

A jak jsem si tak napouštěla vanu a zatím si vařila kávu, tak někdo zazvonil. Byl to můj přítel, který se vrátil z dovolené o dva dny dříve. Byla jsem velmi překvapená, že jsem ho hned zvala dál, že si dáme kávu spolu. A jak jsem se tam spolu bavili a koukali na film, tak jsem stále netušila, že mám zašpuntovanou vanu a kohoutek stále puštěný. Únik vody v ten moment byl samozřejmý a mě vadilo, že jsem na to úplně zapomněla. Únik vody jsem nikdy neřešila, protože jsme si řekla, že nejsem tak hloupá, že bych na to zapomněla. Přeci mi to ještě stále dobře myslí. Byla jsme pak v šoku, když na mě zaklepal rozzuřený soused.

Vodu mám ráda, ale ne v koupelně na zemi.

Nevěděla jsem, co se děje, tak jsme raději s úsměvem otevřela dveře, abych souseda uklidnila. Ovšem nedal se. Byl rozzuřený a hned mi vmetl do tváře, že jsme mu skoro vytopila kuchyni, že mi ze stropu kape voda. A v tom mi to došlo! Já nezastavila vanu! rychle jsem to utíkala napravit. Ale bylo pozdě, celá koupelna byla pod vodu. Byl to šok. Rychle jsme se sousedovi omluvila a pustila se do úklidu koupelny. Taky mi pomohl přítel, který pak šel uklidit k sousedovi pohromu. Nakonec to všechno bylo ok, ale ještě si musím udobřit souseda. Třeba skvělým dortem. A hlavně pozor na napuštěnou vanu!