Výlet na Moravu

Nemusíte si to hned spojovat s obřím množstvím slivovice, nebo vína. I když ani to by nemělo chybět, ale všeho jen s mírou. Ano, mám na mysli se trhnout z městského shonu a udělat si tak na týden dva oddechový pobyt na Moravě. To je pro vaše tělo to nejlepší, to je přesně to, co vaše psychika potřebuje. Procházky nádhernou přírodou a pokud jste milovníci dobrého vínka, proč ne?

Najdete zde totiž takzvané viniční tratě. Jejich názvy vám nic neřeknou, ale pár přece uvedu. Jsou to například Terasy, U Červené studánky, Ve starých nebo Na Valtické. Pokud se domníváte, že jde o nějako vytčenou trasu, protože dle názvu to tak vypadá, tak se mýlíte. Je jen soubor vinic.

park

To ovšem nebrání návštěvě vinného sklípku. Uvidíte, že mimo vínečka budete i jinak skvěle pohoštěni.

Pak se můžete vrátit tam kde bydlíte. Že ještě nevíte, kde se ubytovat? Nu to je velmi snadná volba. Ubytování Mikulov a okolí nabízí nespočet možností. Pro vás však, kteří jste dočetli až sem, stačí kliknout výše na modrý odkaz a jste na webu jedinečného hotelu v širém okolí. Raději se objednejte hodně dopředu, protože je zde o ubytování velký zájem.

Tento čtyřhvězdičkový hotel nabízí skutečně vše, co se od něj čeká, a ještě spousty věcí navíc. Je plně dostačující k tomu, abyste se dobře vyspali a odpočinuli si. A další ráno po vydatném a zdravém spánku můžete vyrazit za dalšími krásami Mikulova a jeho okolí.

V žádném případě nesmíte vynechat zámek Lednice nebo šedesátimetrový minaret. Vůbec celý Lednicko-Valtický areál stojí za návštěvu a je docela dobře možné, že strávíte celý den. Inu není se co divit, tohle jen tak někde neuvidíte, ani v cizině.

příroda

Další den lze navštívit kapli Cyrila a Metoděje, lovecký zámeček nebo také nádherný kostel svatého Jakuba Staršího.

Vidíte sami, že se je na co dívat, a to je zde vypsán jen zlomek. Takže neváhejte a už si objednávejte nocleh ve výše zmíněném hotelu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup