V zahraničí není vůbec levně

Opomeňme nyní stávající krizový stav, kdy se cestovat za hranice nesmí, a pojďme se věnovat něčemu lepšímu – budoucímu cestování, nebo alespoň tomu, čemu se bude říkat cestování. Celá krize totiž radikálně změní to, jakým způsobem se dopravujeme z bodu A do bodu B. Ovšem o tom později. Nyní se budeme bavit o cizích zemích a jak na ně vlastně našetřit.velká mexická bankovka pokrčená

Předtím, než se vydáte do nějaké cizí země, je třeba si opatřit pořádný obnos peněz. Buďto je musíte našetřit anebo si musíte něco od pusy vzít, abyste tyto peníze mohli vložit jinde. A kolik vlastně takových peněz budete potřebovat? Dejme tomu, že byste chtěli vypadnout na celý měsíc. To se potom pohybujeme v řádech desetitisíců. Ono jich to zas tolik nebude, ale přesto, takový výlet po Evropě zabere podstatnou část vašich financí a možná i nervů. Jen si to ale pojďme vypsat:

  • Ubytování = minimálně čtyři sta euro http://nazory.e15.cz/rozhovory/euro-je-nejhorsi-a-nejhloupejsi-vec-hned-po-valce-rika-sef-znacky-gran-moravia-1338904 na měsíc. A to se tady bavíme o opravdových cimřičkách a kempech a kdo ví, o čem všem. Nejedná se o žádné luxusní hotely, ba právě naopak. Takže pokud byste chtěli něco lepšího, musíte si pořádně našetřit.
  • Jídlo = tady se pohybujeme okolo tří stovek euro za měsíc. Jedná se opravdu o ty základní potraviny, plus nějaké maso a třeba i nějaké dobroty, které si určitě koupíme, protože tomu prostě neodoláme.
  • Zábava = tady nás to vyjde okolo sto euro. Samozřejmě, záleží, kam půjdeme. Sto euro se lehce točí v nějakém baru na střeše hotelu, ale spoustu věcí si za to koupíte v nějakém menším klubu uprostřed města. Takže volba je jenom na vás.

spousta mincí na jedné velké hromadě

Samozřejmě, kategorií je mnohem více. Už teď se vám ale z toho točí pořádně hlava? Nevadí, důležité je, abyste ty peníze na takovou dovolenou měli. A jak na to, když teď všude straší virus? No jednoduše, půjčíte si na to. Dnešní nebankovní americká hypotéka má celou řadu výhod, které můžeme využít, abychom si mohli dopřát pořádnou dovolenou.