Úniková hra Pardubice

Zábava a legrace, ale také nečekané zážitky, vzrušující emoce, překvapení, ale i strach, to všechno si můžete odnést z únikové hry.lesní cesta.jpg

  • V únikové místnosti Enigma se budete snažit najít pomocí nápověd skryté předměty, objevit klíče, které by vám mohly pomoci vysvobodit se ven. Budete muset logicky přemýšlet a zodpovědět všechny hádanky.

Rozhodně se jedná o velkou zábavu a originální „zabití času“, které nikde jinde nenajdete. Ovšem vyvolá to ve vás i pocity strachu, napětí, co se bude dít, nervozity, když budete přemýšlet nad tím, že máte časový limit a že to v něm nestihnete dokončit. To všechno můžete prožít, to všechno můžete zažít na vlastní kůži. Je to něco jiného, než sedět doma u počítače. Tady opravdu musíte přemýšlet a vymýšlet, kde hledat nápovědy, odkrývat skryté předměty, dívat se kolem sebe. Za nikoho se neschováte. Pracujte ve skupině, komunikujte, vyplatí se to. Čeká vás spoustu zábavy a legrace, když to pojmete jako odreagování, ale také vás to natolik může chytit a vtáhnout do děje, že na chvíli zapomenete na svůj život a budete se soustředit pouze na reálný svět kolem sebe, ve kterém se nyní nacházíte.
Už jste našli kód k zámku? Získali jste nápovědu? Posune vás to dál ve hře nebo je to jenom špatná stopa a musíte pokračovat v pátrání? 75 minut zábavy, legrace ale i napětí https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-pardubice/.

Nikdy na to nebudete sami

Do místnosti vstupujete jako tým. Ten může mít 2 – 5 členů. Pozvěte někoho z přátel, rodiny, sourozenců, kamarádků, spolužáků nebo kolegů z práce a pojměte to jako teambuilding. Tým si sestavujete sami a to včetně jeho počtu. videohra.jpg

  • Ideální na využití volného času s přáteli, vhodné jako dárek k narozeninám blízkým osobám.
  • Vyřešte všechny logické hádanky a najděte skryté předměty, abyste se dostali ven.
  • Únikovou hru můžete využít jako firemní akci.
  • Pozvěte spolužáky, kamarády nebo rodinu a přijďte se pobavit.
  • Čeká vás spousta zábavy a překvapení.
  • Zážitek, na který ještě dlouho poté budete vzpomínat.