Také vás trápí bydlení?

Chtěli byste žít ve vlastním domě a na vlastním pozemku, ale ceny nemovitostí sahají tak vysoko, že si žádnou stavbu nemůžete dovolit koupit? V tomto směru asi nemá smysl čekat na žádné zlepšení. Už několik let ceny nemovitostí i novostaveb pouze rostou, a pravděpodobně se na tom nic nezmění. Takže v případě, kdy nemůžete stavět, protože na to nemáte dostatečné úspory, a ani banka vám hypotéku nechce dát, tak nezbývá, než hledat jinou cestu. Jakou? Zkrátka si najít tak lacinou stavbu, kterou si můžete pořídit i bez hypotéky.

cabin-3007646_640

Na první pohled to může vypadat jako utopie – možná i vy tedy máte pocit, že žádné takové bydlení na trhu není. Tedy alespoň ne ve standardní podobě – a po alternativním životě v zemljance, jurtě anebo týpí touží jen málokdo. Ovšem stále zde jedna možnost uniká – a to velice rozumná varianta bydlení, která vás neochudí o nic, na co jste tradičně zvyklí, a zároveň vás finančně nepoloží na lopatky. Řeč není o ničem jiném, než o celoročním mobilním domě Lavarohouse.

Jeho cena je skutečně jedinečná a naprosto bezkonkurenční – můžete bydlet za krásný jeden milión korun, a pokud budete opravdu skromní a nenároční, tak i levněji. Anebo naopak dráže, pakliže budete mít zájem o luxusní provedení plné skvělých vychytávek.

house-736619_640

Ať už se však rozhodnete pro libovolný typ mobilheimu, jisté je, že vás jeho cena na lopatky nepoloží. Jeden milión korun dokáže dát většina lidí dohromady i z průměrného platu, či případně jim k tomu dopomůže rozumný malý úvěr. Takový, na který bez potíží dosáhne každý. Tím spíše, když vám s financováním ochotně pomůže i samotný výrobce.

Ten nejlepší způsob, jak si vše důkladně promyslet a ujasnit, je navštívit centrum vzorových staveb, abyste si mohli na vlastní oči prohlédnout, o co se jedná, a zda je to to pravé, co hledáte.

V každém případě platí, že se jedná o velmi dostupné bydlení, které můžete mít i vy!