Skvělá zábava

V současnosti existuje celá řada možností, jak se zabavit, a to dokonce i s přáteli. S rozvojem moderních technologií čím dál tím více jedinců dává přednost počítačovým hrám, skrze něž mohou prožívat různá zajímavá dobrodružství. Sezení celé dny před počítačem ale není úplně nejzdravější. Proto je vhodné jednou za čas vyjít za zábavou ven. Tím nemusí být rovnou myšleno jít s kamarády na pivo, ale třeba i Laser game. Tento druh hry dokáže oslovit jak milovníky počítačových titulů, tak i zastánce tradičních typů zábavy. Dokáže totiž v sobě skloubit oboje.
laserová show

Bezpečnost

Na první pohled se Laser game příliš neodlišuje od tradičního paintballu. V základu také existují dva obdobně velké týmy, jejichž cílem je zničit soupeře. Rozdíly zde však samozřejmě existují a jsou poměrně podstatné. Tím největším je pak zbraň. Zatímco při hraní paintballu jednotliví účastníci musí mít speciální pušku, kuličky naplněné barvivem a ochranné oblečení, u Laser game nic takového není potřeba. Pušky samozřejmě hráči vyfasují také, ovšem ty střílejí pouze neškodné paprsky, jejich kontakt s tělem žádným rozhodně nebolí. Je to, jako by na vás někdo posvítil baterkou. Ta je navíc poměrně slabá, takže světlo ani nedokáže oslnit. Součástí výbavy je rovněž speciální odlehčený postroj, jehož hlavním úkolem je zaznamenávat případné zásahy.
blaster laserové dělo

Pravidla

I když se dá paintball hrát mnoha různými způsoby, obvykle ho lidé hrají klasicky. Rozdělí se na dvě skupiny, které si pak jdou po krku. V Laser game je ale možné si zvolit z nepřeberného množství různých variant, jak tuto hru hrát. Každá má svá specifická pravidla, kterými je nutné se řídit. V případě porušení pravidel buďto přijde menší trest, nebo rovnou vyřazení z aktuálně hrané hry. Naštěstí nejsou pravidla nijak zvlášť složitá a dokáží se vám dostat do krve velice rychle. Stačí být jen trošku vnímavý.