Ráj vinařů a nádherných historických míst

Jestli toužíte po skutečně nádherné dovolené, která bude protkaná řádnou dávkou romantiky a nebude chybět ani chutná sklenička vybraného vína, tak zamiřte na jih Moravy. Morava je sama o sobě velmi krásná, ale tato část ukrývá mnoho lukrativních míst. Je pravdou, že nejlepší je si zde rezervovat pobyt, protože to skutečně během jednoho dne nestihnete projít. Určitě chybu neuděláte, když si zamluvíte ubytování Břeclav, které bude právě tím pravým místem, odkud budete mít blízko do nejrůznějších lokalit. Konkrétně se můžete zaměřit na městskou část Poštorná. Zaparkovat můžete rovnou před objektem a mimochodem k restauraci s bohatým výběrem jídla, je jen pár kroků odsud.

penzion

Zázemí v Břeclavi

Ještě, než se tak trochu rozhlédnete kolem, tak se pojďme podívat, co vás zde čeká. Ubytování v Břeclavi není vůbec špatnou volbou. Zde si totiž můžete udělat skvělé zázemí, které vám poskytne vše potřebné pro dokonalý odpočinek. Každý z pokojů má své komfortní řešení pro dokonalé soukromí a s tím samozřejmě souvisí i vlastní sociální zařízení a koupelna na pokoji. Součástí je rovněž lednička, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Kvalitní postele a matrace zajistí vydatný spánek a přirozeně WiFi, která je zdarma zase kontakt s nejbližšími. Pokud máte problémy s tím, že vás někde nechtějí ubytovat s vaším domácím mazlíčkem, tak tady rozhodně nic takového neočekávejte. Přesto, že budete ubytovaní v městské části, tak vás překvapí příjemné a klidné prostředí i dosažitelnost další služeb.

ubytování

Výlety do okolí

Břeclav leží na okraji Lednicko-valtického areálu a ten rozhodně stojí za návštěvu. Komplex nádherných rozličných budov, upravených parků a zahrad, to je jednoduše zážitek na celý život. Je to, jako když se ocitnete v pohádce. Ale i procházka podél řeky Dyje stojí za to. Také se nacházíte v centru cyklostezek, které vás dovedou na další zajímavá místa spojené s rodem Lichtenštejnů. A dokonce není zapotřebí si brát kola s sebou, protože Penzion v Břeclavi vám je zapůjčí. Tak neváhejte a rezervujte si vaši dovolenou na nejkrásnějším místě na Moravě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup