Můj nejoblíbenější den v měsíci

Nevím jak ostatní, ale já miluji ten den, kdy chodím na kosmetiku. Vždycky si tento den plánuji dopředu tak, abych nemusela po kosmetice nikam spěchat a nebyla jsem já ani moje kosmetička v časovém tlaku. Nejlepší pak je, když se moje kosmetická seance protáhne a já si tak mohu užít ještě delší chvíle klidu. Jsou to pro mě takové sváteční dny.
kosmetický salon
Nechodíte na kosmetiku a ptáte se, proč vyhazujeme každý měsíc stovky korun za něco, co si může každý sám doma na svém obličeji udělat? Jednak jsem zastáncem toho, že kosmetička nestuduje jen tak pro nic za nic a ví víc, než já.

I když se tématu péči o pleť věnuji hodně, tuším, že kosmetičky ve škole prošly problematiku pleti mnohem víc do hloubky, do podrobností a do odbornosti, než já se můžu na internetu dočíst. Nehledě na to, že na internetu je i spousta amatérských rad, které odpovídají třeba pleti toho, kdo je doporučuje, nicméně už není pravdou to, že budou vyhovovat nebo dokonce prospívat vaší pleti.

Pokud tedy na kosmetiku opravdu nechodíte, tak vám ve zkratce přiblížím, jak to tam u mé kosmetičky probíhá. Samozřejmě celou seanci absolvuji v leže pod dekou, takže už jen fakt, že ležím a nemusím nic dělat, je pro mě jako dovolená. Moje kosmetička mi vždy odlíčí stávající make-up a dokonale vyčistí pleť.

Samozřejmostí je úprava a barvení obočí a barvení řas. V neposlední řadě mě kosmetička zbaví černých teček, namasíruje obličej a ruce. Samozřejmě mi dává i nějaké další masky, kúry a ošetření, o kterých vím, leč zapomínám jejich důvod. Pro jsou fakt skvělé, protože jsou vždy příjemné a voňavé a tedy i uvolňující.
ošetření obličeje
Přidanou hodnotou tohoto celého odpočinkového odpoledne je fakt, že ke své kosmetičce chodím už tak dlouho, že je i mojí kamarádkou, tedy si při této příležitosti popovídáme. Popovídáme je špatné slovo a kamarádka také. Je to spíše takový malý psychoterapeut, kterému, za ty tři hodiny, co u něj trávím, řeknu všechny starosti a trápení, které mám, bez ohledu na to, zda zná či nezná jednotlivé osoby těchto mých důležitých příběhů.

Sečteno a podtrženo, kosmetika není jen důležitá po fyzické stránce, ale také po stránce duševní. Kromě toho, že se můžete výborně relaxovat, si můžete také parádně ulevit od svých starostí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup