Letní osvěžení

Koupání ve vlastním bazénu nabízí hodiny zábavy a hlavně osvěžení, což je v parných letních dnech tím nejlepším, co můžete svému tělu dopřát. Tropické teploty totiž nejsou pro náš organismus kdovíjak vhodné a z toho důvodu je dobré se neustále ochlazovat. Časté pití vody a koupání v bazénu je určitě dobrý recept. Ovšem ne každý si může dovolit mít bazén před domem, a to ať už z finančních nebo prostorových důvodů. Alternativa v podobě solární sprchy https://eshop.techneco.eu/Solarni-sprchy je ale daleko výhodnější, a to, jak co se týče ceny, tak i prostorové náročnosti.
Myjící se muž

Bazénový doplněk

Zahradní solární sprcha však nemusí fungovat pouze jako jakási alternativa či konkurence k bazénu, ale může se rovněž jednat o velice užitečný doplněk, který může sloužit nejen ke zchlazení, ale rovněž i ke zlepšení hygienické situace v bazénu. Omyté tělo má na sobě totiž násobně méně bakterií, které by se pak mohly v bazénové vodě začít množit, a to i přes použití speciálních chemických přípravků, které nepatří navíc k nejlevnější. Takto tedy můžete ušetřit, jelikož se zbavíte nutnosti přidávat dezinfekci ve větších dávkách. To také sníží možnosti výskytu různých kožních reakcí u plavců s citlivější pokožkou, což platí zvláště pro dezinfekci s chlórem.
Padající voda

Hezky vypadají

Solární sprchy si lidé pořizují na dvorky a zahrady hlavně kvůli jejich užitečnosti, ale to neznamená, že by neměly i jiné vlastnosti. Mnohé z nich totiž vynikají i svým designem, díky čemuž mohou alespoň z části fungovat i jako dekorace.
Funkční sprcha
Mít na zahradě dlouhou tyč, ze které občas tryská voda a sympaticky vyhlížejí skulpturu je velký rozdíl. Solární sprchy jsou navíc výhodné i z finančního hlediska. Nedají se sice koupit za úplný pakatel, ale ty nejlepší stojí pouze pár tisíc, díky čemuž už stojí za to, když už nic jiného, tak alespoň uvažovat o jejich koupi.