Jaké výhody má dřevěná autodráha

Není pochyb o tom, že autodráhy jsou zvláště u kluků velmi oblíbené. A není divu, umožňuje jim zažit vzrušení ze závodu formule 1 v pohodlí jejich vlastního pokoje. Mohou se cítit jako řidiči a hrát buď samostatně, nebo proti druhému.

K tomu se může přidat fakt, že si dráhu mohou postavit v podstatě tak, jak chtějí. A to jim dává téměř nekonečné možnosti, jak mohou závodit. Nehledě na to, že si mohou například z LEGA postavit doplňky okolo, jako jsou budovy, tribuny pro diváky nebo mosty.

auto1

To vše samozřejmě přispívá k tomu, aby se vydrželi bavit dlouhé hodiny. A to je dobře. Ovšem když jdete svému dítěti jednu koupit, pak se musíte rozhodnout, jaký typ vezmete. A to záleží především na věku vašeho dítěte.

Ačkoliv jsou totiž nejobvyklejší ty elektrické, kde se autíčka ovládají pomocí dálkových ovladačů, kterými se dá řídit jejich rychlost, není to vždy vhodné. Zvláště skutečně malé děti bychom k elektrickým zařízením pouštět neměli, to je známý fakt. Proto je dobré se v tomto případě poohlédnout po jiném typu.

Tím může být dřevěná autodráha. Ta je určena pro malé děti. Je vyrobena z větších kousků, a to se týká jak dráhy samotné, tak aut, která jsou pro ni určena. Tím pádem se minimalizuje riziko, že dítě nějakou část spolkne nebo vdechne.

ksiltovka1

Dále jsou solidnější, vydrží i těžší zacházení, což je jeden ze stěžejních předpokladů hračky pro malé dítě. Jak je totiž známo, malé děti skutečně nejsou ve svých hrách nejjemnější. Proto je vyrobena tak, aby to zátěž skutečně snesla.

S tím souvisí i povrch, který bývá lakovaný. To nejenže umožňuje rychlejší jízdu autíčkům, neboť to snižuje tření, ale zároveň také zachovává barvu a usnadňuje čištění. Má tedy všechny předpoklady pro to, aby se stala dobrou hračkou pro malé děti.

Je samozřejmé, že zrovna naše dítě autodráha bavit nemusí. Pokud tomu tak je, pak se nemusíte zlobit. Je si uvědomte, jaké má koníčky a zařiďte se podle toho. Pak neprohloupíte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup