Bazén do země udělá radost všem

Máte zahradu a každý rok v létě ten stejný nadzemní bazén jako každý rok. Uvažujete o změně a říkáte si, že máte větší zahradu a konečně přemýšlíte o tom, že si koupíte bazén do země https://www.bazenygluc.cz/. Pořád, každý rok o tom sníte, ale teď jste rozhodnutá, že se do svého vysněného bazénu do země konečně pustíte a plně si ho zrealizujete. Jak jistě víte, bazénu je plná databáze a vybrat si ten správný a ideální bazén nebude jen, tak žádná legrace. V nabídce je několik druhů bazénů a bude těžké se mezi nimi vybrat ten dokonalý, který přesně bude sedět na Vaši zahradu.

Vykopávky

Druhy bazénu v nabídce máme zaoblené obdélníkové bazény, obdélníkové a oválné. Záleží pouze na Vás, jakou máte představu a dle Vašich požadavků Vám pomůžeme s Vaším výběrem v případě nejistoty z Vaší strany. Jsme tu jen pro Vás a budeme se snažit z plných sil Vám zrealizovat na zahradu Váš vysněny bazén do země. Zaoblené Obdélníkové bazény mají velice nápaditý tvar. Díky nápaditému tvaru mají zaoblené rohy podle poloměru R60 (60 cm). Je možné zakončit lemovou trubkou hranu bazénu. V nabídce máme spoustu příslušenství rohové i rovné schody, světla, žebříky. Přesně tento obdélníkový bazén se zaoblenými rohy slouží k zapuštění do země.

Bazén do země

Jaká je možnost barev?

Nabízíme mnoho barev a barevné kombinace barvy bílé, modré a šedé. Barvu si sami můžete volit u bazénového dna a pláště. Pokud si k bazénu budete objednávat schody, tak si můžete zvolit barvu nášlapů dle svých požadavků a která se Vám bude nejvíc líbit. Nejvíce tohle oceníte, když bude venku krásně a bude slunný den, tak schody budou lépe vidět a dodají bazénu originalitu a skvělý design. V naší nabídce je toho hodně a budeme rádi, když si všechny naše bazény v klidu doma projdete a získáte větší představu o bazénu, který si budete chtít nechat zrealizovat na zahradu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup