Zdravý a vydatný spánek


Věděli jste, že i výběr správných lůžkovin je téměř stejně důležitý jako výběr kvalitní a vyhovující matrace? Pokud se samozřejmě zaměřujete pouze na cenu, tak tomu tak nebude. Je třeba změnit myšlení, a tak trochu si udělat rozbor nabízených lůžkovin. Je pravdou, že výrobci se snaží uspokojit své zákazníky, a tak nabídka je skutečně pestrá a bohatá. Pojďme se ale zastavit u nabídky péřové přikrývky, která je poslední dobou velmi žádaná. Není ani divu, jelikož její dlouhá životnost, snadná údržba jsou jejími benefity. Co ale nejvíce ocení její uživatel, to je kvalita spánku, kterou dokáže ovlivnit. Je to z toho důvodu, že tělo se dokonale uvolní a získá tak dostatečnou sílu do každé oblasti svého působení. A rozhodně není nic víc, než ráno se postavit do nového dne v plné síle a odpočatí.

malý polštář

Nabídka je velká

Český výrobce lůžkovin přináší pro jedince několik verzí, které je mohou v ložnici dokonale uspokojit. Pokud nevíte, do které z nich investovat, tak se neváhejte poradit s odborníky, kteří vám vysvětlí podstatný rozdíl v lůžkovinách. V nabídce jsou 4 základní verze, které se od sebe liší pouze ve složení husího peří, čímž se nejvíce přiblíží požadavkům uživatele.

  • Klasik – 20% husího prachového peří a 80% jemného husího peří.
  • Premium – přikrývka a péřové polštáře jsou tentokrát v zastoupení 50% jemného husího peří a 50% prachového peří.
  • Excelent – výplň tvoří 20% husího peří a 80% prachového husího peří.
  • Luxus – v této verzi není žádné jemné husí peří, ale 100% množství prachového husího peří, což poskytuje jedinečný komfort užívání.

kompletní peřina
Nejvíce se využívá verze klasik, která se dá používat celoročně, a navíc je dosažitelná pro všechny příznivce peří. Samozřejmě je třeba přihlédnout k tomu, že investice není do lůžkovin, ale předně do vašeho zdraví, protože zažijete klidné noční hodiny s vydatným spánkem. Péřové komplety se dále nabízí v různých velikostech, a to jak pro jednotlivce, tak pro páry, kteří jsou zvyklí spát pod jednou přikrývkou.