Typy lidí ve vztahu

Typy lidí ve vztahu

Perfekcionista

Říká: Zlato, všechno jsem zorganizoval (s dostatečným předstihem!) a nastínil jsem pravidla zasnoubení. Jsem samozřejmě vždy dochvilný a chovám se k tobě čestně.

m

Dárce

Říkal: Zlato, podívej, co jsem pro tebe udělal! Oh, nezáleží na tom, jestli to chceš nebo ne. A teď mi prosím neříkej, že to nechceš po tom všem úsilí, které jsem vynaložil, otročil a obětoval se pro tebe. Dlužíš mi alespoň nějaké ocenění za mé úsilí. Nepotřebuješ mé úsilí?  Nemám žádné jiné potřeby než uspokojit tvoje potřeby. A samozřejmě mi dlužíš svůj čas, lásku a uznání vzhledem ke všemu, co pro tebe dělám.

Rada: Stravte spoustu času zcela o samotě a odolejte pokušení pomáhat a pouštět se do života jiných lidí (zejména vaší druhé poloviny). Nepleťte se do toho druhého příliš, nechte ho dýchat a starat se o sebe. Staráte se o sebe a své potřeby (kterých máte spoustu – jste skutečně nejpotřebnějším typem ze všech, když jsi ve svém transu).

m

Úspěšný

Říká: Zlato, dnes jsem strávil 11 hodin v kanceláři, samozřejmě jsem potom šel do posilovny a teď mířím na svůj noční obchodní kurz. Jo, a v polední přestávce jsem pracoval na svém novém projektu na webu a také se mi podařilo zavolat do tohoto skvělého místa a zařídit, aby přišel krejčí a změřil mé míry na nový oblek. Chceš se mnou trávit čas? No, uvidíme, jestli se vejdeš do mého jinak extrémně nabitého programu..

Myšlení: Prosím, oceňuj mě za všechny věci, které dělám, a neberte mě z mých projektů (nebo mě nesuď za to, že se neustále označuji na FB, aby mě naprosto všichni lidé viděli). Jsem naprosto nemilovaný, pokud nedosáhnu milionů věcí a nevypadám přitom pořád co nejlépe.

Tady můžete vidět, že typů ve vztahu existuje plno. Stačí si vybrat ten, který vás nejvíce přitahuje! Přeji vám hodně štěstí s vaším vztahem…