Šperky? Věrný přítel ženy!

Při výběru šperků, myslete na to, při jakých příležitostech je budete nosit. Pokud se rozhodnete pro nákup kvalitních kousků ať už z drahých kovů či bižuterie, můžete si být jistá, že při dobré péči a moudrém výběru Vám vydrží celý život a s největší pravděpodobností je jednou předáte svým potomkům. Pokud už se šperky krášlíte, ctěte základní pravidlo, že nejste vánoční stromeček. Takže nikdy na sobě nemějte masivní náušnice, výrazný náhrdelník, náramek a několik prstenů!
perly a dřevo

Kousky, které zaručeně zaujmou!

Starožitné náušnice

Pokud jsou součástí Vaší šperkovnice, máte opravdu velké štěstí. Jejich kvalita a krása je prověřena roky. Nikdy nevyjdou z módy, hodí se téměř k jakémukoliv stylu. Všední denní model ozvláštní a večerní šaty skvěle doplní. Kde je sehnat, pokud žádné nevlastníte? Můžete se porozhlédnout po bleších trzích, starožitnictvích nebo se zeptat babičky, zda nemá někde nějaké na památku schované.
výrazný náhrdelník

Náramek s přívěsky

Pokud se chystáte na dovolenou do exotických destinací, zkuste se na tamních trzích po nějakém opravdu výjimečném kousku podívat. Je to dobrý tip i na dárek z cest pro Vaši kamarádku. Můžete si případně při troše zručnosti vyrobit vlastní náramek, na který si vyberete přívěsky podle vlastního vkusu.

Pánské hodinky

Je sice pravdou, žer výběr dámských hodinek je vskutku bohatý, ale proč jednou nepřekvapit kvalitními pánskými hodinkami? Pokud je zkombinujete s tzv. malými černými případně s džínami a kvalitním svetrem nemůžete šlápnout vedle.
dlouhé náušnice

Prsteny s barevným kamenem

Také se Vám okamžitě vybaví zásnubní prsten vévodkyně Kate? Prsten s modrým kamenem, který předtím patřil lady Dianě. Prsteny s polodrahokamy nebo drahokamy jsou opravdu nestárnoucí a je naprosto žádoucí, aby se dědily z generace na generaci. Jaký kámen si vybrat, když už byste měla na výběr? Tak první možností je samozřejmě dát na první dojem. Zkrátka si vybrat takový prsten s kamenem, který Vás na první pohled zaujme. Nebo se můžete zaměřit na to, v jakém znamení jste narozená a podle toho zvolit kámen, který by se k Vašemu znamení měl hodit. S tím souvisí léčivé účinky drahých kamenů. Pokud věříte tomu, že Vám chybějící energii dodá drahý kámen, sáhněte po citrínu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup