Chyby, které odsuzují webové stránky k zániku

Celkem nadějné projekty jsou velmi často odsouzené k předčasnému ukončení své činnosti.    Důvody se většinou skrývají v nedostatečných zkušenostech začínajících tvůrců. Důležitou roli v tomto odvětví sehrává především zpracování webových stránek.
 
Bez patřičných znalostí tvorby webového obsahu je lepší, poohlédnout se po odborníkovi, který vám stránky sestaví do moderní a funkční podoby. Vyvarujte se největším chybám a zvyšte tak své šance na vybudování konkurenceschopného projektu.
internetový prodej
 
Vzhled webových stránek
 
O úspěchu rozhoduje jen několik málo vteřin. Klient nebo návštěvník webového portálu setrvává na stránce na základě prvního dojmu a toho, zda ho něco zaujme. K prvnímu kontaktu dochází prostřednictvím zraku, proto považujeme design stránek a přehledně vytvořenou strukturalizaci za stavební kámen celé problematiky..
 
Zbytečně mnoho informací
 
Prezentace vašich služeb nesmí působit složitě, postrádat kvalitní fotografie, slogany a zajímavý obsah. Klienty je třeba zaujmout na první dobrou. Většinou letmo přejedou přes zvýrazněné informace a na základě tohoto rychlého prozkoumání se rozhodují, jestli na vašich stránkách zůstanou.
 otevřený laptop
Nekvalitní texty
 
Krátké popisky bez patřičných informací vytvářejí nedůvěru v poskytované služby a produkty. Naprosto stejným způsobem na zákazníka působí dlouhé texty se špatnou strukturou. Kvalita textu může být dokonce snížena i nesprávnou volbou velikosti písma, fontu a pravopisnými chyby. Kvalitního copywritera seženete už od několik 100 Kč, za vyhotovení jedné normostrany pečlivě sestaveného textu a se všemi náležitostmi, které k němu patří. Nebojte se do této oblasti investovat trochu ze svého kapitálu.
 
Nepřehledná struktura webu
 
Jakmile se zákazník na webových stránkách ztratí, nebo se bude muset dlouhým způsobem prokousávat ke kýženým informacím, s největší pravděpodobností přejde ke konkurenci. Poskytněte mu přehledný koncept a navigaci sestavenou s ohledem na maximální efektivitu.  Snadná orientace a smysluplné rozdělení struktury patří ke klíčovým atributům úspěchů.
 
Čas načítání webového obsahu 
 
Je dokázáno, že načítání obsahu, které překračuje dobu 3 vteřin způsobuje výrazný úbytek návštěvníků o desítky procent. Přitom za tímto problémem mnohdy stojí naprosté maličkosti v podobě velkých obrázků, umístěných na dané stránce nebo špatná struktura a rozložení jednotlivých sekcí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup