Aronie nebo také jeřáb černý! A co teprve sirup!

Arónie? Že jste o ní ještě neslyšeli? Ale samozřejmě, že ano! Protože se tomu také říká jeřáb černý, a ten si myslím zajisté znáte, a to hlavně dámy! Už jste někdy ochutnali aronii sirup, přezdívanou také jako jeřáb ptačí nebo sirup? Pokud ještě ne, tak jste udělali zásadní chybu! Jeřáb ptačí je velmi vhodný pro dámy, pokud mají jednou měsíčně své starosti, kdy chtějí být v klidu a jen odpočívat. Pomáhá totiž při menstruačních bolestech, nebo pokud se vám menstruace zpozdí. Jeho natrpklá chuť je pro některé velkou výzva.

arónie

Má, ale také hodně antioxidantů. Pokud si zakoupíte ve zdravé výživě šťávu z jeřábu ptačího, tak vám denně stačí 1dcl sklenička na to, aby vám dodala i mnoho energie! Protože tolik vitamínů a minerálů na jednom místě jsme opravdu dlouho neviděli! Navíc ještě obsahuje rutin, který je dobrý pokud se vám na těle objevily malé červené čárky např. v oblasti očí. To nám naše tělo ukazuje, že máme nedostatek rutinu, který je ale také velmi hojně obsažen v pohance. Pokud milé dámy právě očekáváte potomka, pak můžete jeřáb ptačí také zvolit, protože je dobrý pro vývoj plodu. Má velmi dobrý vliv při vývoji mozku u vašeho ještě nenarozeného dítěte.

arónie

Naše výrobky děláme s láskou a vděčností za to, že naše krásná příroda nám dává své bohaté plody, a my vám je můžeme takto v bio kvalitě předat. Nabízíme také i limonády, křupání a mnoho dalšího. Navíc ještě máme i přírodní kosmetiku, kterou můžete podarovat vaší blízkou osobu od maminky až po vaši sestru, nebo dokonce kolegyni. Je výborná pro citlivý obličej a kůži. Pánové si, ale také zajisté vyberou. A pokud jste velká rodina, nebo máte rádi velká balení, poté si můžete u nás vybrat, a následně vložit do nákupního košíku v sekci gastro/rodinné balení 3 kg mošty, sirupy v té nejlepší kvalitě a to BIO! Navíc k nákupu nad 850,- Kč od nás dostanete dopravu zdarma! Nevíte si, ale ještě stále rady a ještě svým nákupem váháte? Napište nám nebo zavolejte, a my vám velice rádi poradíme, a třeba doporučíme vhodný produkt!