Rychlá půjčka vozu

Modelovou situaci berte s nadhledem, ale stát se může. Komukoli.  

„Táto! Ten osel vyházel naší Marušce ven všechny věci!“ Tátu to evidentně příliš nebere. Ten osel je kamarád, s kterým se celkem dobře občas popíjí a Maruška je kamarádka jeho manželky. Nepříjemná vlezlá ženská, která se k tomu kamarádovi „nasomrovala“ s desíti kufry a žili spolu asi rok. Déle to zřejmě vydržet nešlo, a tak kamarád udělal po roce to, co by táta udělal už po jednom týdnu.  

Dodávka před odmem

„Slyšíš mně? Maruška má věci na chodníku!“. Táta odpovídá, že slyší, ale nemůže nahlas říci, že je mu to fuk. A tu ta jeho přichází s vychlazeným pivem a dělá oči a táta už ví co se chce, a tak zapíná počítač a hledá. Nalézá, co potřebuje a to rychle, protože to umí. Nejprve provizorní ubytování, ale pak, a to je to hlavní, jak tam ty věci dostat. Sami s manželkou auto nemají. A protože bydlení v hlavním městě má mimo nevýhod také svou opačnou stránku, vidí na monitoru, že je zde jakási půjčovna dodávek Praha. Ihned bere do ruky telefon a problém s manželčinou kamarádkou je vyřešen. Později se stane, že oni sami by rádi převezli na chatu pár starších věcí. Nechtějí je vyhodit, ale doma už překážejí. A tak kontaktují stejnou službu, protože byli spokojeni. 

Ano, někdy prostě potřebujete větší vůz a třeba i na delší dobu. Právě v tomto případě je půjčovna dodávek Praha plně k dispozici a kdykoli zapůjčí požadované vozidlo. Postačí jen zavolat, nebo napsat mail, pokud o tom víte s předstihem.  

Dodávka na cestě

Převezení čehokoli většího bývá často problém, protože ne vše se vejde do kufru auta. Představte si velkou rostlinu ve velkém květináči, kterou potřebujete někam převést. V autě klasických rozměrů by to byla její poslední jízda. Kdežto v zapůjčené dodávce se poveze jako královna, a ještě k ní možno přidat spoustu dalších věcí. Prostě takovou službu můžete kdykoli potřebovat, a proto je dobré si výše zmíněný web uložit do záložek. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup